Glukomannan 3000

GLUKOMANNAN 3000 – TABLETKI REKOMENDOWANE PRZEZ SPECJALISTÓW

Glukomannan 3000 to suplement diety z grupy pierwszej. Oznacza to, że działanie jego składników zostało wnikliwie przebadane naukowo a skuteczność  potwierdza  Eurojepski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności. Glukomannan 3000 opinie specjalistów potwierdzają wpływ suplementu na odchudzanie.

glukomannan 3000

 

„Skuteczność prepratu Glukomannan 3000 jest ściśle związana z obecnością substancji aktywnej jaką jest Amorphophallus konjac. Surowiec ten jest bezpieczny dla zdrowia, nie wykazuje intensywnego działania farmakologicznego w postaci skutków ubocznych. Suplement poleca się dla osób otyłych, z nadwagą. Osobom będącym na diecie pomaga zapanować nad apetytem – zmniejsza łaknienie oraz potrzebę sięgania po produkty słodkie.”

~ Wypowiedź z forum.

Na rynku farmaceutycznym istnieje szeroki wachlarz suplementów diety. Różnią się one barwnymi opakowaniami, zawartością a także ceną. Aby mieć pewność, że suplement sprawdzi się w odchudzaniu należy wybierać te, które znajdują się na wykazie suplementów Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa Żywności. Glukomannan 3000 to tabletki, które mają składnik znajdujący się na tej liście.

glukomannan 3000Substancja aktywna: Konjac – to rodzaj błonnika, który wspomaga proces odchudzania zmniejszając uczucie głodu. Roślina ta ponadto oczyszcza układ pokarmowy ze złogów, które tam zalegają. Nagromadzone toksyny to nic innego jak nadprogramowe kilogramy, które widać po danym czasie. Konjac uprawiany jest w południowo – wschodniej Azji. Oprócz dobroczynnego wpływu na odchudzanie konjac ma właściwości zdrowotne. Zawiera wiele cennych aminokwasów i składników mineralnych (żelzo, cynk, fosfor).

Ze względu na nieustannie rosnący wskaźnik otyłości specjaliści polecają produkty które można stosować pomocniczo w celu bezpiecznej redukcji masy ciała. Glukomannan 3000 można nabyć na bezpośredniej stronie producenta <Zobacz tutaj> Jedno opakowanie zawiera 60 kapsułek. Nie ma ograniczeń wiekowych co do stosowania suplementu, mogą go przyjmować kobiety jak i mężczyźni w różnym wieku. Nie odnotowano przeciwskazań. Glukomannan 3000 jest produkcji polskiej, pozyskiwany metodą liofilizacji. Technologia ta pozwala zachować pełne wartości odżywcze i biologiczne. W procesie tym nie ma mowy o środkach konserwujących, składniki są w pełni naturalne. Liofilizacja to najnowocześniejsze osiągnięcie biochemii, fizyki i technologii żywności.

One thought on “Glukomannan 3000”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *