Zanik penisa

Zanik penisa – jak sobie radzić z powiększeniem?

Zanik penisa następuje wskutek wielu różnych czynników. Ale dobra wiadomość jest taka – rozmiarem penisa można „manipulować”!

Zanik penisa może następować wraz z wiekiem, przebytymi chorobami, przyjmowanymi lekami. Wraz z naturalnym biegiem czasu mężczyzną wiotczeją mięśnie w tym zmieniają się ciała jamiste.

Jak sobie pomóc?

Wpływać na ciała jamiste prącia można tylko w jeden sposób. Trzeba przyjmować ziołowe kapsułki, które będą rozszerzać te ciała jamiste i powiększać. Takie kapsułki na rynku dostępne są bez recepty i można je kupić np. tutaj. Pobudzenie wraz z kapsułkami Penihuge korzystnie oddziałują na poziom testosteronu, który ma istotny wpływ na wymiary penisa.

Zbyt mała ilość testosteronu to:zanik penisa

  • członek małych rozmiarów
  • słabsza potencja
  • brak wytrysków
  • niepłodność.

Stosując ziołowe tabletki można podwyższyć poziom tego hormonu. Tabletki będą pomagać mężczyzną w różnym wieku, nawet tym starszym bo przecież każdy mężczyzna posiada ciała jamiste.

To właśnie za kurczenie się penisa pod wpływem zimnej wody odpowiadają ciała jamiste. Tak samo jak da się zmieniać rozmiar członka pod wpływem temperatury – tak też jest z tabletkami. Im większą ilość ich przyjmiemy tym rozmiar penisa będzie się zmieniał na większy.

penihugeIstnieje mit, że penis maleje po ślubie. To błędne przekonanie, ponieważ jaki ma związek ślub z naszym penisem. To tak jak by porównać imieniny a wielkość penisa. Seksuolodzy obalają ten mit tłumacząc, że za rozmiar penisa odpowiedzialne są ciała jamiste. Ten układ ciał jamistych można powiększać składnikami, które zawierają dostępne na rynku suplementy na powiększenie męskości. Penihuge ma składniki, które tak działają.

Nie martw się, jeśli cierpisz na zanik penisa. Zacznij działać i odzyskaj radość jaką daje seks. Wystarczy, że sobie zamówisz przez internet te tabletki, jak to robi dużo mężczyzn. Przez internet jest łatwiej bo nie trzeba wychodzić z domu. Tym sposobem też unika się krępujących wizyt w aptece czy w sklepach zielarskich. W internecie zachowujemy swoją anonimowość.

 

10 thoughts on “Zanik penisa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *