Średnia długość penisa w Polsce

Średnia długość penisa w Polsce – czy rozmiar ma znaczenie?

Chcesz wiedzieć czy jesteś w statystycznej czołówce jeśli chodzi o długość przyrodzenia? Przedstawiamy kilka faktów na temat rozmiaru penisa. Dowiedz się czy rozmiar ma znaczenie? Jak postrzegają długość penisa partnerki?

Średnia długość penisa w Polsce

Ile wynosi średnia długość penisa w Polsce?

Niemal każdy mężczyzna zastanawia się od czego zależy wielkość penisa i czy jego członek jest odpowiednich rozmiarów. Bez wątpienia narząd ten oznacza męskość, pewność siebie i ma niebagatelny wpływ na relację z partnerką. Kobiety wolą mężczyzn, którzy zostali hojnie obdarzeni przez naturę, dlatego na pytanie czy rozmiar ma znaczenie można bez wątpienia odpowiedzieć, że tak!

Przeciętna długość penisa z przeprowadzonych badań to 17 cm w stanie wzwodu. Taka długość penisa jest bez wątpienia w sam raz, aby zaspokoić kobietę i odbyć satysfakcjonujący stosunek seksualny. Duży członek (17 cm i więcej) jest szczególnie lubiany przez kobiety i wygląda wprawdzie imponująco. Długość kobiecej pochwy jest w stanie pomieścić rozmiar takiego członka gdyż jest z natury elastyczna. Najwięcej wrażliwych punktów ma na 6 cm od wejścia oraz na zewnątrz (srom i łechtaczka). Im głębiej wchodzi penis tym więcej porusza zakończeń nerwowych co wiąże się z większą satysfakcją i mocniejszym orgazmem kobiety. Mężczyźni, których obejmuje średnia długość penisa w Polsce są zatem szczęśliwcami!

A jak wypada średni obwód penisa?

Na rozmiar penisa składa się nie tylko długość, ale i jego obwód. Te dwa parametry czynią go bardziej męskiego. Średnia grubość penisa to około 3 cm.  Ciężko jest o jednoznaczny średni obwód penisa, gdyż zazwyczaj dostępne badania przedstawiają wyniki tylko długości penisa.

Od czego zależy wielkość penisa, czy da się go powiększyć?

Rozmiar penisa, długość penisa i jego obwód zależą od wielu czynników. Bez wątpienia wpływa na to czynnik genetyczny, poziom testosteronu, wiek, częstotliwość inicjacji seksualnej. Długość penisa wzrasta podczas erekcji a także na skutek pastylek na powiększenie penisa. To alternatywa dla mężczyzn którzy twierdzą „mam małego penisa”. Pastylki oddziałują na ciała jamiste prącia skutecznie powiększając ich rozmiar przez co zwiększa się też wymiar penisa. Wśród dostępnych na rynku dużą popularnością cieszy się Penihuge – istniejący wiele lat na rynku.

2 thoughts on “Średnia długość penisa w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *