Dlaczego nie mam ochoty się kochać

my-sexless-marriage-1

Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Artykuł dla kobiet.

Brak zainteresowania seksem w związku często dotyka kobiet. To one zazwyczaj odmawiają współżycia zasłaniając się przysłowiowym bólem głowy. Brak ochoty na współżycie przyczyny, sposób radzenia sobie z problemem.

Dlaczego nie mam ochoty się kochać…

Spadek libido wiąże się z mniejszą ochotą na seks lub całkowitym jej brakiem. Za poziom libido odpowiada wieleDlaczego nie mam ochoty się kochać czynników. Brak ochoty na współżycie przyczyny:

  • stres
  • natłok obowiązków
  • choroba
  • tabletki antykoncepcyjne
  • zaburzenia gospodarki hormonalnej
  • nie właściwe relacje z partnerem.

Brak ochoty na współżycie przyczyny ma tkwiące zazwyczaj wewnątrz organizmu. Rzadko brak współżycia w małżeństwie przypisuje się problemowi jakim jest nie atrakcyjność drugiej połówki.

⇒ Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Czytaj o libido… ⇐

Brak zainteresowania seksem w związku, co robić?

Jeśli dopada Cię brak ochoty na seks można skorzystać z wizyty u lekarza seksuologa lub spróbować ziołowych produktów, które wspomagają kobiece libido. Brak współżycia w małżeństwie często prowadzi do zdrady lub nawet rozpadu małżeństwa. Seks w związku bardzo cenią sobie mężczyźni, którzy są aktywniejsi w łóżku.

Ziołowe preparaty dostępne na rynku wspomagają libido, podnoszą ochotę na seks a także wzmacniają doznania. Środki te oparte są na składnikach naturalnych dlatego zazwyczaj nie powodują skutków ubocznych.

Który środek jest polecany?

Na brak współżycia w małżeństwie dla kobiet poleca się ziołowe tabletki o nazwie Femido. Koszt takich tabletek to około 60 złotych, zależnie od aktualnej promocji. Femido poleca się paniom w różnym wieku dla poprawy sprawności seksualnej.

dlaczego nie mam ochoty się kochać

Brak zainteresowania seksem w związku do czego prowadzi?

Seks jest aktem, który zbliża do siebie dwojga partnerów, powoduje wzrost zaufania. Jeśli jeden z partnerów nie ma ochoty na seks budzi to podejrzliwość i nie rzadko przyprawia o kłótnie w związku. Mniej wyrozumieli partnerzy często decydują się na zdradę lub odejście od drugiej połówki. Brak współżycia w małżeństwie to często problem przejściowy, który mija wraz z poprawą sprawności seksualnej.

dlaczego nie mam ochoty się kochać

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *