Dlaczego nie mam ochoty się kochać

Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Artykuł dla kobiet.

Brak zainteresowania seksem w związku często dotyka kobiet. To one zazwyczaj odmawiają współżycia zasłaniając się przysłowiowym bólem głowy. Brak ochoty na współżycie przyczyny, sposób radzenia sobie z problemem.

Dlaczego nie mam ochoty się kochać…

Spadek libido wiąże się z mniejszą ochotą na seks lub całkowitym jej brakiem. Za poziom libido odpowiada wieleDlaczego nie mam ochoty się kochać czynników. Brak ochoty na współżycie przyczyny:

  • stres
  • natłok obowiązków
  • choroba
  • tabletki antykoncepcyjne
  • zaburzenia gospodarki hormonalnej
  • nie właściwe relacje z partnerem.

Brak ochoty na współżycie przyczyny ma tkwiące zazwyczaj wewnątrz organizmu. Rzadko brak współżycia w małżeństwie przypisuje się problemowi jakim jest nie atrakcyjność drugiej połówki.

⇒ Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Czytaj o libido… ⇐

Brak zainteresowania seksem w związku, co robić?

Jeśli dopada Cię brak ochoty na seks można skorzystać z wizyty u lekarza seksuologa lub spróbować ziołowych produktów, które wspomagają kobiece libido. Brak współżycia w małżeństwie często prowadzi do zdrady lub nawet rozpadu małżeństwa. Seks w związku bardzo cenią sobie mężczyźni, którzy są aktywniejsi w łóżku.

Ziołowe preparaty dostępne na rynku wspomagają libido, podnoszą ochotę na seks a także wzmacniają doznania. Środki te oparte są na składnikach naturalnych dlatego zazwyczaj nie powodują skutków ubocznych.

Który środek jest polecany?

Na brak współżycia w małżeństwie dla kobiet poleca się ziołowe tabletki o nazwie Femido. Koszt takich tabletek to około 60 złotych, zależnie od aktualnej promocji. Femido poleca się paniom w różnym wieku dla poprawy sprawności seksualnej.

dlaczego nie mam ochoty się kochać

Brak zainteresowania seksem w związku do czego prowadzi?

Seks jest aktem, który zbliża do siebie dwojga partnerów, powoduje wzrost zaufania. Jeśli jeden z partnerów nie ma ochoty na seks budzi to podejrzliwość i nie rzadko przyprawia o kłótnie w związku. Mniej wyrozumieli partnerzy często decydują się na zdradę lub odejście od drugiej połówki. Brak współżycia w małżeństwie to często problem przejściowy, który mija wraz z poprawą sprawności seksualnej.

dlaczego nie mam ochoty się kochać

 

One thought on “Dlaczego nie mam ochoty się kochać”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *