Ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną

Ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną

Ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną?

To ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną zależy w dużej mierze od stopnia nadwagi jak i od samego organizmu osoby odchudzającej się. Woda z cytryną rano efekty daje w postaci oczyszczenia organizmu z toksyn przez co następuje spadek wagi. Ale czy od wody z cytryną się chudnie tak po prostu bez dodatkowego wkładu? Jak długo można pić wodę z cytryną – dowiedz się więcej.

Ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną

Po pierwsze czy od wody z cytryną się chudnie?

Woda z cytryną ma działanie odchudzające, ale należy ją stosować przez dłuższy czas. Do tego nie działa na każdy organizm, trzeba to samemu przetestować na sobie. Jak długo można pić wodę z cytryną ciężko jest jednoznacznie określić. Można ją pić kilka miesięcy jeśli nie zauważa się skutków ubocznych. Ile można schudnąć pijąc wodę z cytryną można dowiedzieć się z dostępnych opinii na forum. Istnieje w sieci portal o nazwie schudłam pijąc wodę forum gdzie Panie opisują swoje doświadczenia związane z tą metodą odchudzającą.

Woda z cytryną odchudzanie efekty i opinie z forum.

Zaczęłam pić wodę i schudłam ale tylko 1 kg przez półtora miesiąca. Na początku myślałam że pije wodę i chudnę ale kiedy weszłam na wagę po jakimś czasie to ona niewiele drgnęła. – napisała Weronika.

Kolejna opinia, która odpowiada na pytanie czy od wody z cytryną się chudnie, zobacz ją poniżej.

Do tej pory stosowałam różne diety. Najpierw dietę niskokaloryczną potem dietę dukana. Potem rozmawiałam z koleżanką, która powiedziała mi ja to zaczęłam pić wodę i schudłam, dodawałam do niej cytrynę. Pomyślałam że to chyba nie możliwe aby od czegoś takiego schudnąć ale wiedziałam też że jak nie spróbuję to się nie dowiem. Ja stosuję ten sposób już dwa tygodnie i faktycznie ona miała rację pije wodę i chudnę. Woda z cytryną rano efekty potrafi dać sporaśne. Po dwóch tygodniach schudłam 3 kilo. – napisała Ewa.

 

zaczęłam pić wodę i schudłamWoda z cytryną skutki uboczne, które mogą ale nie muszą wystąpić.

Nie jest określone jak długo można pić wodę z cytryną, ale wiadomo że należy ją przerwać kiedy wystąpią efekty uboczne. Woda z cytryną skutki uboczne ma w postaci:

  • biegunek
  • zgagi
  • uszkodzenia szkliwa uzębienia
  • drażni śluzówkę układu pokarmowego.

Jak każda mieszanka woda z cytryną skutki uboczne też ma. Dlatego warto pić ją z rozwagą i na bieżąco kontrolować czy nie powoduje skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *